RL07S681GR36
MFR.Part #
RL07S681GR36
JLCPCB Part #
C1766374
Description
-65℃~+175℃ 250mW 680Ω Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors