RL07S562JB14
MFR.Part #
RL07S562JB14
JLCPCB Part #
C1435089
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors