RL07S561JRSL
MFR.Part #
RL07S561JRSL
JLCPCB Part #
C1824460
Description
-65℃~+175℃ 250mW 560Ω Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors