RL07S561JBSL
MFR.Part #
RL07S561JBSL
JLCPCB Part #
C1440302
Description
-65℃~+175℃ 250mW 560Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors