BZW04-9V4BHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-9V4BHE3/54
JLCPCB Part #
C3701561
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 10.5V 15.6V 25.7A 400W 5uA 9.4V Bidirectional TVS DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS