RL07S561GBSL
MFR.Part #
RL07S561GBSL
JLCPCB Part #
C3479375
Description
-65℃~+175℃ 250mW 560Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors