RL07S511GRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL07S511GRSL
JLCPCB Part #
C1824417
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 510Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors