P0603E1002BBTB
MFR.Part #
P0603E1002BBTB
JLCPCB Part #
C3964206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount