RL07S510GRSL
MFR.Part #
RL07S510GRSL
JLCPCB Part #
C1824428
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors