RH05020R00FE02
MFR.Part #
RH05020R00FE02
JLCPCB Part #
C1527358
Description
20Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS