RL07S392JRSL
MFR.Part #
RL07S392JRSL
JLCPCB Part #
C1824386
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.9kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors