RL07S362JRSL
MFR.Part #
RL07S362JRSL
JLCPCB Part #
C3455201
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.6kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors