RL07S392JBSL
MFR.Part #
RL07S392JBSL
JLCPCB Part #
C3524392
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.9kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors