RL07S331JBSL
MFR.Part #
RL07S331JBSL
JLCPCB Part #
C1442666
Description
-65℃~+175℃ 250mW 330Ω Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors