T63YB102KT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T63YB102KT20
JLCPCB Part #
C7061548
Package
Plugin
Description
15 1kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS