RL07S333GRE6
MFR.Part #
RL07S333GRE6
JLCPCB Part #
C3392107
Description
-65℃~+175℃ 250mW 33kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors