RNC55H1272FPB14
MFR.Part #
RNC55H1272FPB14
JLCPCB Part #
C3503116
Description
-65℃~+175℃ 12.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors