RL07S332GRE6
MFR.Part #
RL07S332GRE6
JLCPCB Part #
C1775565
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors