RL07S132GRE6
MFR.Part #
RL07S132GRE6
JLCPCB Part #
C1775223
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors