TNPW12106K98BETA
MFR.Part #
TNPW12106K98BETA
JLCPCB Part #
C4137849
Description
-55℃~+125℃ 333mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount