RL07S332GBSL
MFR.Part #
RL07S332GBSL
JLCPCB Part #
C1442690
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors