CMF55806K00FKEK
MFR.Part #
CMF55806K00FKEK
JLCPCB Part #
C1422773
Description
-55℃~+175℃ 500mW 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS