RL07S302GRSL
MFR.Part #
RL07S302GRSL
JLCPCB Part #
C1824231
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors