RL07S302JRSL
MFR.Part #
RL07S302JRSL
JLCPCB Part #
C1824285
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors