RL07S275JRE6
MFR.Part #
RL07S275JRE6
JLCPCB Part #
C3495262
Description
-65℃~+175℃ 2.7MΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors