RL07S273GBSL
MFR.Part #
RL07S273GBSL
JLCPCB Part #
C3379022
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors