RL07S272JB14
MFR.Part #
RL07S272JB14
JLCPCB Part #
C1435637
Description
-65℃~+175℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors