RL07S202JB14
MFR.Part #
RL07S202JB14
JLCPCB Part #
C1435258
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2kΩ Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors