RL07S271JRSL
MFR.Part #
RL07S271JRSL
JLCPCB Part #
C1824209
Description
-65℃~+175℃ 250mW 270Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors