RL07S223JB14
MFR.Part #
RL07S223JB14
JLCPCB Part #
C3431105
Description
-65℃~+175℃ 22kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors