BFC238062162
MFR.Part #
BFC238062162
JLCPCB Part #
C3781631
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 1.6nF 200V、630V ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS