RL07S221JRE6
MFR.Part #
RL07S221JRE6
JLCPCB Part #
C3364708
Description
-65℃~+175℃ 220Ω 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors