RL07S223JRE6
MFR.Part #
RL07S223JRE6
JLCPCB Part #
C1775645
Description
-65℃~+175℃ 22kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors