RL07S220JBSL
MFR.Part #
RL07S220JBSL
JLCPCB Part #
C3415860
Description
-65℃~+175℃ 22Ω 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors