RN55C7320FRSL
MFR.Part #
RN55C7320FRSL
JLCPCB Part #
C1781372
Description
-65℃~+175℃ 125mW 732Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors