RL07S161GRSL
MFR.Part #
RL07S161GRSL
JLCPCB Part #
C1824336
Description
-65℃~+175℃ 160Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors