RL07S121GRSL
MFR.Part #
RL07S121GRSL
JLCPCB Part #
C3382219
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors