RNC50J1691BSB14
MFR.Part #
RNC50J1691BSB14
JLCPCB Part #
C1466582
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors