RL07S151JBSL
MFR.Part #
RL07S151JBSL
JLCPCB Part #
C3449274
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors