RNC50J9761BSB14
MFR.Part #
RNC50J9761BSB14
JLCPCB Part #
C1463132
Description
-65℃~+175℃ 100mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors