RL07S133GRE6
MFR.Part #
RL07S133GRE6
JLCPCB Part #
C1775207
Description
-65℃~+175℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors