RL07S131GRSL
MFR.Part #
RL07S131GRSL
JLCPCB Part #
C3531500
Description
-65℃~+175℃ 130Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors