RL07S131GBSL
MFR.Part #
RL07S131GBSL
JLCPCB Part #
C1440055
Description
-65℃~+175℃ 130Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors