RL07S113GBSL
MFR.Part #
RL07S113GBSL
JLCPCB Part #
C1440077
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors