RL07S130GBSL
MFR.Part #
RL07S130GBSL
JLCPCB Part #
C3455332
Description
-65℃~+175℃ 13Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors