RL07S180GBSL
MFR.Part #
RL07S180GBSL
JLCPCB Part #
C1441606
Description
-65℃~+175℃ 18Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors