RL07S120GBSL
MFR.Part #
RL07S120GBSL
JLCPCB Part #
C1440128
Description
-65℃~+175℃ 12Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors