RL07S122JB14
MFR.Part #
RL07S122JB14
JLCPCB Part #
C1435094
Description
-65℃~+175℃ 1.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors