RL07S124GRSL
MFR.Part #
RL07S124GRSL
JLCPCB Part #
C1824525
Description
-65℃~+175℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors