RL07S114GBSL
MFR.Part #
RL07S114GBSL
JLCPCB Part #
C1440180
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors